PAKUME TÖÖD!

Pakume tööd KASVATAJALE/ÕPETAJALE!
Linnupesa Lastehoiu missioon on hoolida kogukonnast, olla peredele usaldusväärne koostööpartner, pakkudes kvaliteetset lastehoidu 1,6-3 aastastele lastele ja seda kõike turvalises ja armastavas keskkonnas. Lapse jaoks parim keskkond sünnib vaid täiskasvanu oskusest ja tahtest teha koostööd ja olla empaatiline igasuguste erinevuste suhtes.
Kõige olulisem on see, et õpetaja märkaks ja reageeriks, et õpetajal oleks siiras soov ja empaatia teha tööd lastega ning olemaks, lastele eeskujuks ja teejuhiks. Lapsed jälgivad, kuulevad täiskasvanuid enda ümber ja võtavad neilt üle väärtused kogu eluks. Ootame kandideerima pühendunud kasvatajat/õpetajat kellele meeldib töökeskkond imearmsate laste keskel.
Armas kasvataja/õpetaja kui omad varasemaid töökogemusi sõimeealiste lastega töötamisel ja meie väärtused kõnetasid sind, siis palun võta meiega ühendust. linnupesalastehoid@gmail.com
Kandideerimiseks esita CV, esitamise tähtaeg 30.09.2020
Tööle asumine oktoober/november.

Continue Reading →

MEIL ON UUDISEID!

Rõõm on teatada, et ka sel suvel korraldab Linnupesa Lastehoid kaks päevast laagrit kus toimub palju meeleolukaid ja ägedaid laagritegevusi. Kuna kohtade arv on piiratud, siis olge registreerimisega kiired!!!

 

Continue Reading →